ZTE
Fillimi Etiketat ZTE

Etiketa: ZTE

Në ngjarjen MWC 2016 prezantohet projektori Android ZTE Spro Plus

Kompania ZTE gjatë javës ka prezantuar mini projektorin e tyre të ri Android, i cili vjen në formën Spro Plus, është i pajisur me...

ZTE prezanton logon e saj të re

ZTE ka prezantuar logon e re të ri-dizajnuar, si pjesë e strategjisë së saj për biznesin. Logo e re vjen në përputhje me filozofinë e re...

ZTE Blade L2 lansohet në Evropë

ZTE njoftoi se modeli Blade L2 nga tani është në dispozicion edhe në Evropë, pikërisht në Spanjë dhe Greqi, ndërsa në vende të tjera...

Smartphone-i ZTE Grand S II mund të vijë me 4GB RAM

Për smartphone-in ZTE Grand S II u njoftua në ngjarjen CES në muajin Janar dhe në atë kohë ky model u paraqit me 2GB...

Zyrtarizohet ZTE Nubia X6

Të gjitha thashetheme për phablet-in ZTE Nubia X6 marrin fund, sepse tani më ky model është zytrazizuar. ZTE Nubia X6 vjen me një ekran të...
video

Prezantohet ZTE Bluewatch në CES 2014

Kompani kineze ZTE e njohur më mirë për prodhimin e tabletve dhe smartphone-ve këtë javë në CES 2014 ka prezantuar pajisjen e saj të re...

ZTE gati për CES 2014, pritet të prezantoj Smartphone, Smartwatch dhe...

Kompania kineze ZTE javën e ardhshme pritet të udhëtoj nga Kina për në Las Vegas për të prezantuar një pjesë të vogël të pajisjeve të saja të reja...

Prezantohet ZTE Grand Memo

 Në Kongresin Botëror të Celularëve që është duke u mbajtur në Barcelonë, është prezantuar smartphone  ZTE Memo Grand i cili karakterizohet me harduer jashtëzakonisht të...

ZTE në bisedime për smartphone Mozilla në Evropë

Kompania kineze ZTE është duke punuar në një smartphone të ri që thuhet se do të përdorë sistemin operativ Mozilla Firefox, dhe po mendojnë...

ZTE Apache me procesor 8-bërthamorë

Prodhuesi i katërt më i madh në botë i telefonave të mençur ZTE, tani paraqitet si konkurrent serioz me produktet qe kjo kompani përflitet...

Zbulohen të dhëna për SmartPhone-in SprintFlash

Prodhuesi Kinez i telefonave ZTE mund të mos jetë shumë i njohur për ju, por kjo kompani gjigante është njëra ndër 5 kompanitë më të...

Mozilla Firefox mobile OS

Mozilla të hënën ka lajmruar që pajisjet të para me sistemin operative mobil Firefox OS do të prodhohen nga Alcatel dhe ZTE. Përkrahjen për...