Zune
Fillimi Etiketat Zune

Etiketa: Zune

Microsoft shuan shërbimin Zune Marketplace

Nëse nuk keni dëgjuar, Zune është në rrugën e shuarjes. Microsoft ka vendosur për të kaluar të gjitha në Xbox dhe pritet të heq...