Zync
Fillimi Etiketat Zync

Etiketa: Zync

Google blen startup-in Zync

Google të martën ka njoftuar se ka blerë startup-in Zync, e cila prodhon efektet vizuale teknologjike prapa filmave si Star Trek Into Darkness dhe Looper. Si pjesë e...