Zynga
Fillimi Etiketat Zynga

Etiketa: Zynga

Don Mattrick emërohet Drejtor Ekzekutiv në Zynga

Kompania Zynga të hënën ka njoftuar për emërimin e Don Mattrick si Drejtor Ekzekutiv të saj të ri që pritet të filloj nga 8...

Facebook dhe Zynga shkurorëzohen

Marrëveshja ekzistuese midis Facebook dhe Zynga është vendosur të përfundojë, duke kufizuar kështu punën e zhvilluesve të lojëra qe bëjnë për një miliard përdorues...