Zyrtare
Fillimi Etiketat Zyrtare

Etiketa: Zyrtare

Publikohen Smartphone Sony Xperia SP dhe Xperia L

Siç kemi raportuar edhe më parë, kompania Sony kishte paralajmëruar se së shpejti do të nxjerr në treg së paku dy modele të smartphone-ve, ky...

Smartphone HTC J Butterfly

Kompania e njohur Taivaneze HTC siç duket nuk ka të ndalur. Pas publikimit të serisë së smartphone-ve HTC Windows Phone 8X ,8S dhe One...

Publikohet Samsung Galaxy S3 Mini

Edhe zyrtarisht pak orë më parë Samsung publikoi smartphone-in e shumë pritur Galaxy S 3 Mini. Specifikat Harduerike: Procesor: 1GHz Dual-Core (Dy-bërthamorë) RAM: 1024 MB Kamerë: 5 Megapikselë,...

Konfirmohet publikimi i Samsung Galaxy SIII Mini

Para pak ditësh kemi publikuar lajmin për konferencën e thirrur nga divizioni i Samsung në Gjermani. Ndër të tjera në këtë artikull kemi përmendur...

Windows 8 në shitje nga 26 Tetori

Kemi raportuar më parë se Windows 8 do të jete në dispozicion për blerje diku nga fundi i muajit Tetor, por para pak orëve...