SHPËRNDAJE

Toshiba ka njoftuar për një tablet të ri dhe të lirë, të emëruar Excite Go që vjen me versionin Android 4.4 KitKat dhe do të shitet me pakicë për 109.99$ (80.60€).

Toshiba Excite Go vjen me ekran 7-inç me rezolucion 1024×600 pikselë, është e pajisur me procesor 4-bërthamor Intel Atom dhe 1GB RAM. Për ruajtjen e të dhënave ky tablet vjen me 16GB plus slotën microSD që mbështetë kartela deri në 128GB.

Toshiba Excite Go

Toshiba Excite Go në treg për shitje prite të dal nga muaji Korrik. /ameble

SHPËRNDAJE