Uncategorized - ameble

Uncategorized

Fillimi Uncategorized

Rikthehet Galaxy Note 7! Përditësuar

Ka kohë që është raportuar se Samsung do të risjell Samsung Galaxy Note 7 në treg, si smartphone të rinovuar. Në fillim Samsung e kishte mohuar...

Samsung vendos të rikthen Note 7 Përsëri.

Samsung sjell përsëri në treg Note 7 por me kapacitet më të vogël të baterisë që me siguri tani është e sigurt.   Fillimisht gjiganti I...
video

8 Hapa për të konfiguruar një Wireless Router

Shum prej nesh për të konfigurar paisjet Wireless tona kontaktojm IT, por ne mund ta bëjmë vet këtë gjë. Me konfigurim nënkuptojmë ndrrimin e...

iPhone 8 – Risitë dhe çmimi

iPhone 8 po vjen, dhe risi po bjen Kemi raportuar edhe më herët se Apple ka blerë 70 milionë panele ekranesh OLED nga Samsung, për...

Nuk ka më Google Map Maker

Ashtu siç edhe është pritur, Google ka njoftuar se ka mbyllur Google Map Maker. Kompania thotë se do të vazhdoj të sjell Map Maker si...

Procesori Samsung Exynos 5433 mund Qualcomm Snapdragon 805

Në pamjen e më poshtme shfaqet procesori ende i pa lansuar, Exynos 5433, i cili pritet të vij bashkë me phabletin Samsung Galaxy Note 4. Ndërkohë...
video

Ja se si duket dhe si funksionon Windows Phone 8.1

Pasi që dje është zyrtarizuar sistemi i ri operativ nga Microsoft Windows Phone 8.1, tani më është shfaqur edhe video zyrtare në të cilën...

Samsung me syzet Galaxy Glass nga muaji Shtator

Si prodhues i smartphone-ve, TV-ve, frigoriferëve, furrave dhe madje edhe lavamanëve, Samsung nuk do të durohet pa e provuar edhe prodhimin e syzeve Smart. Sipas...
10,693FansaPëlqeje
59NdjekësNdjek
3,480AbonentëAbonohu

REKLAMA