Uncategorized - ameble

Uncategorized

Fillimi Uncategorized

iPhone 8 – Risitë dhe çmimi

iPhone 8 po vjen, dhe risi po bjen Kemi raportuar edhe më herët se Apple ka blerë 70 milionë panele ekranesh OLED nga Samsung, për...
video

8 Hapa për të konfiguruar një Wireless Router

Shum prej nesh për të konfigurar paisjet Wireless tona kontaktojm IT, por ne mund ta bëjmë vet këtë gjë. Me konfigurim nënkuptojmë ndrrimin e...

Rikthehet Galaxy Note 7! Përditësuar

Ka kohë që është raportuar se Samsung do të risjell Samsung Galaxy Note 7 në treg, si smartphone të rinovuar. Në fillim Samsung e kishte mohuar...

Samsung vendos të rikthen Note 7 Përsëri.

Samsung sjell përsëri në treg Note 7 por me kapacitet më të vogël të baterisë që me siguri tani është e sigurt.   Fillimisht gjiganti I...

Procesori Samsung Exynos 5433 mund Qualcomm Snapdragon 805

Në pamjen e më poshtme shfaqet procesori ende i pa lansuar, Exynos 5433, i cili pritet të vij bashkë me phabletin Samsung Galaxy Note 4. Ndërkohë...

Nuk ka më Google Map Maker

Ashtu siç edhe është pritur, Google ka njoftuar se ka mbyllur Google Map Maker. Kompania thotë se do të vazhdoj të sjell Map Maker si...
video

Ja se si duket dhe si funksionon Windows Phone 8.1

Pasi që dje është zyrtarizuar sistemi i ri operativ nga Microsoft Windows Phone 8.1, tani më është shfaqur edhe video zyrtare në të cilën...

Samsung me syzet Galaxy Glass nga muaji Shtator

Si prodhues i smartphone-ve, TV-ve, frigoriferëve, furrave dhe madje edhe lavamanëve, Samsung nuk do të durohet pa e provuar edhe prodhimin e syzeve Smart. Sipas...

D’importantes rencontres avec demoiselles nonobstant l’acces vers l’amour

D'importantes rencontres avec demoiselles nonobstant l’acces vers l’amour Kiffer est ad hoc avec regarder assortiment au sein de Toute meme administration La abrege parmi...

It’s However Fairly easy to fulfill Anyone Not on an internet dating Application —...

It’s However Fairly easy to fulfill Anyone Not on an internet dating Application — Here’s Exactly how Sick of swiping remaining otherwise proper? You're not...

The basics of brand new Vegas Tranny and Shemale World

The basics of brand new Vegas Tranny and Shemale World It should become since the no surprise that the entice of your own stage bulbs...

It’s a hi-technical additionally the most readily useful free relationship application inside 2022

It’s a hi-technical additionally the most readily useful free relationship application inside 2022 It is a bit tempting as it's provided having a great GPS...
10,693FansaPëlqeje
59NdjekësNdjek
3,480AbonentëAbonohu