SHPËRNDAJE

Lenovo ka njoftuar për versionin e ri të tyre smartphone-in Lenovo K860i, me procesorë quad core Exynos clocked në 1.6GHz, pak më i shpejt se sa versioni i më hershem K860. Lenovo K860i gjithashtu vjen me 2GB RAM dhe 16GB memorie e integruar, plus ekranin 5 inc HD me rezolutë 1280×720 pixel, dhe kamerë të dyfishtë ajo frontale 2 Mpix dhe prapa 8 Mpix.

Kjo pajisje vjen me Android 4.0 Ice Cream Sandwich, kurse dizajni është i njëjtë si modeli i mëparshëm.

Nuk ka detaje se kur do të jetë në dispozicion. |ameble| [divider top=”0″]

SHPËRNDAJE