SHPËRNDAJE

Nganjëherë është mirë që të prisni pak para se të shkarkoni versionet e reja të shfletuesve, aplikacioneve, programeve, etj, përderisa ai version është testuar dhe sugjeruar për përdorimin i tij.

Në një post zyrtar të sigurisë nga Mozilla është zbuluar një “krisje serioze të sigurisë” në versionin e fundit të Firefox-it, meqë është ndaluar shkarkimi i tij tek përdoruesit. Kompania ka lëshuar tashmë një version për Android si dhe një shfletues Firefox i cili është përkohësisht i degraduar në versionin e mëparshëm. |ameble| [divider top=”0″]

SHPËRNDAJE
 • shoqi

  Nuk edin njeri cka me bo mo, kur nuk mundet mi ra ne fije me keto progarme…. Na kan lodh mo…. as je qe I instalon as nuk je qe I instalon :]

  • gjabi

   Chrome perdore, mos u lodh

 • dajti

  Edhe une jom per Chrome

 • enisi

  Chrome !!!

 • amiri

  Qysh te mesohet njeri, dikush e preferon internet explorerin, dikush firefox, dikush chrome. Une e preferoj Chrome

 • TiTo

  HE HE HE, cka jeni kyc me keto komente brreeeee, une halo e kom Windows 98 edhe sen nuk u bo … qyqy

 • goni

  per mu firefox osht ma i qarti

 • bomi

  Chrome nga gogla

 • cipiripi

  fajrfoks koxha ni dhelpen e qart eshte

  • Tosi

   kjo dhelpra veq per PULA esht kurgjo ma shume…chrome nr.1

 • taulant

  edhe une e preferoj chrome

 • nexhi

  Chrome nga Google