SHPËRNDAJE

Samsung sot zyrtarisht ka konfirmuar për një model të ri të smartphone-it të përfolur W789 duke e promovuar kështu ne uebfaqen e re kineze. Kjo pajisje Android fillimisht ishte publikuar dje nga SammyHub, duke shfaqur kështu dy ekrane të saj me prekje, butonat në pjesën e përparme dhe tastierën fizike në brendësi.

Tani ne kemi karakteristikat e plota të kësaj pajisje, por para se ti shfaqim ato ju bëjmë me dije që ky model ndoshta nuk do të shiten jashtë Kinës.

Samsung W789 posedon karakteristika të mira. Pavarësisht ekranit të vogël të saj 3.3 inç me rezolucion 320 X 480 pikselë  pajisja vjen me procesorë 4-bërthamor 1.2GHz, baterinë 1500 mAh, sloten microSD, kamren 5 megapikselë, GPS, Bluetooth, Wi-Fi dhe platformën Android 4.1 Jelly Bean. |ameble|

SHPËRNDAJE