SHPËRNDAJE

Të gjitha thashetheme për phablet-in ZTE Nubia X6 marrin fund, sepse tani më ky model është zytrazizuar.

ZTE Nubia X6 vjen me një ekran të plotë HD me rezolucion prej 1920 x 1080 pikësela i përkrahur nga procesori 2.3 GHz Qualcomm Snapdragon 801 dhe 2GB RAM memorie.

ZTE-Nubia-X6 (1)

Modeli Nubia X6 ka të integruar kamerën kryesore 13 megapiksel nga Sony Exmor RS dhe vjen me sistemin e fundit nga Android, KitKat 4.4 dhe ZTE Nubia 2.0 UI.

ZTE Nubia X6 do të jetë në dispozicion në dy ngjyra, të bardhë dhe ngjyrë ari dhe pritet të lansohet së pari në Kinë me çmim prej 487 $. / ameble

SHPËRNDAJE